„Pameistrys 2013” įsibėgėja Marijampolėje

Posted on Updated on

Pameistrys foto_1Projektas „Pameistrys 2013” įsibėgėja – prasideda patyrusių meistrų vedami užsiėmimai jauniesiems pameistriams. Šįkart, kodėl nusprendė dalyvauti projekte, pasakoja Marijampolės meistrai.

Marijampolės savivaldybės tarybos narys socialdemokratas Karolis Podolskis supažindins jaunuolius su politiko darbu. Projektas „Pameistrys” – tai neeilinė galimybė Lietuvos jaunimui išbandyti save prisiliečiant prie savo svajonių profesijos iš arti. Tuo pačiu, tai galimybė įsitikinti, ar lūkesčiai, susiję su konkrečia specialybe, atitinka realybę ir nuspręsti tvirtai siekti savo užsibrėžto tikslo. Šis projektas – tai puiki praktinė patirtis ir naujas gyvenimo iššūkis kiekvienam jaunuoliui”, – dalyvavimo šiame projekte privalumus vardija politikas.

Praplėsti politikos srities žinias nusprendė Marijampolės kolegijos absolventė Ingrida Malskytė ir Šiaulių universiteto 3 kurso studentė Edita Mkrtūmian. Jų praktikos vadovas Marijampolės savivaldybės tarybos narys Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas Karolis Podolskis.

Projektas “Pameistrys”, tai neeilinė galimybė Lietuvos jaunimui išbadyti save prisiliečiant prie savo svajonių profesijos iš arti. Tuo pačiu, tai galimybė įsitikinti, ar lūkesčiai susiję su konkrečia specialybe atitinka realybę ir nuspręsti tvirtai siekti savo užsibrėžto tikslo. Šis projektas tai puiki praktinė patirtis ir naujas gyvenimo iššūkis kiekvienam jaunuoliui – teigia Karolis Podolskis

“Atėjau į šį projektą, kad sužinočiau, ar vis tik mano pasirinktos studijos ir mano pasirinkta kryptis yra ta sritis, kurioje galiu save realizuoti, ar būtent politika yra tas dalykas apie kurį aš galvoju užmigdama vakarais, yra tas kabliukas, tas arkliukas, kuris mane veda į priekin” – sako Edita Mkrtūmian.

Ingrida Malskytės nuomone šis projektas suteiks jei daugiau žinių, įgūdžių ir patirties, kuri ateityje jai tikrai nepamaišys.

Indrė Zabielskienė vadovauja vienos didžiausių Lietuvoje – ARVI įmonių grupės teisės skyriui. Teisės skyriaus vadovė sako, kad labai svarbu pasitikėti jaunais žmonėmis ir parodyti galimybes, kurios yra aplink juos. „Šią vasarą prie mūsų komandos prisijungė 12 klasių baigęs moksleivis, dabar, būdamas pirmakursiu, jis daugiausiai dėmesio skiria mokslui, o kartu kaupia praktines žinias teisės srityje ARVI grupėje. Šie jaunuoliai įrodo, kad suteiktas pasitikėjimas, leidžia jaunam žmogui pildyti savo svajones ir kartu viršyti mūsų lūkesčius“, – pameistrystės naudą tiek jaunuoliams, tiek verslui pabrėžia ARVI įmonių grupės teisės skyriaus vadovė.

Jaunuosius projekto dalyvius aktorystės meno mokys Marijampolės miesto municipalinio dramos teatro vadovas Romualdas Kučiauskas.

Marijampolėje projektas „Pameistrys 2013” vyksta aktyviai – užsiėmimus veda 6 meistrai, kurie moko 15 jaunųjų pameistrių.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s